15:41 22.11.2019

Беленюк провів круглий стіл про перспективи розвитку спорту в системі освіти

1 хв читати

Заступник голови комітету Верховної Ради з питань молоді та спорту Жан Беленюк ("Слуга народу") під час круглого столу з представниками спортивних навчальних закладів різного рівня з усієї України презентував стратегію розвитку спорту в рамках реформованої системи освіти, а також вислухав думки фахівців щодо проблем галузі та їх вирішення.

"Питання, які ми сьогодні обговорюватимемо, - це бюджетне фінансування та кадрове забезпечення у сфері спорту, порушуємо питання фізичної культури у школах, місця спортивних училищ у загальній системі спорту та підготовки фахівців у галузі фізкультури та спорту", - сказав Беленюк під час круглого столу у п'ятницю у Києві.

Він наголосив, що озвучені під час заходу рекомендації профільних фахівців ляжуть в основу конкретного плану дій щодо вирішення проблем галузі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на заході присутні майже сотня представників навчальних спортивних закладів: це і профільні виші, і спортивні училища, школи, а також палаци спорту зі всієї країни.

Про плани в державній політиці в галузі фізкультури та спорту під час круглого столу розповіли також заступники міністрів освіти і науки, а також молоді і спорту Максим Ярмистий та Олександр Ярема.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА