07:51 27.11.2019

"Шахтар" забрав нічию з Манчестера і вийшов на чисте друге місце в групі Ліги чемпіонів перед останнім туром

1 хв читати

Донецький "Шахтар" вийшов на чисте друге місце в своїй групі Ліги чемпіонів після виїзної нічиєї 1: 1 з "Манчестер Сіті".

Перший тайм зустрічі, яка відбулася у вівторок увечері в Манчестері, завершився без голів. На 56-й хвилині півзахисник збірної Німеччини Ілкай Гюндоган вивів господарів поля вперед, але на 69-й хвилині ізраїльський півзахисник "гірників" Манор Соломон, що вийшов на заміну, зрівняв результат.

У підсумку "Шахтар" зміг добути важливу для себе нічию.

В іншому матчі цієї групи італійська "Аталанта" обіграла на своєму полі 2: 0 загребське "Динамо".

Перед заключним туром групового етапу ЛЧ 11 грудня "Ман Сіті" з 11 очками достроково вийшов в 1/8 фіналу турніру з першого місця. "Шахтар" йде другим з 6 очками, у "Динамо" Загреб - 5 очок, у "Аталанти" - 4.

У шостому турі "Шахтар" прийме в Харкові "Аталанту", а "Динамо" Загреб на своєму полі "Ман Сіті".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...

ОСТАННЄ

Ліонель Мессі вшосте отримав "Золотий м'яч"

Збірна України зіграє в березні з чемпіонами світу Францією і Польщею

Україна зіграє на Євро-2020 з Нідерландами, Австрією і переможцем одного з плей-офф Ліги націй

"Динамо" програло "Мальме" на виїзді 3: 4 і ускладнило собі завдання виходу в плей-офф Ліги Європи

Фонд Silver Lake купує частку у власника футбольного клубу "Манчестер Сіті" за $500 млн

Комітет з відповідності WADA вважає за необхідне відсторонити РФ на чотири роки від міжнародних змагань

УАФ просить правоохоронні органи розслідувати можливу причетність керівництва ФФУ при Г.Суркісі до заволодіння коштами УЄФА

Беленюк провів круглий стіл про перспективи розвитку спорту в системі освіти

"Динамо" оскаржить покарання через інцидент з капітаном "Шахтаря" Тайсоном

Після програшу Італії з рахунком 1:9 подав у відставку голова Федерації футболу Вірменії