17:53 19.12.2019

Мінкультури і спорту ініціювало скасування меддовідок для спортивних змагань і занять спортом

1 хв читати
Мінкультури і спорту ініціювало скасування меддовідок для спортивних змагань і занять спортом

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський підписав наказ "Про медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих спортивних заходів", яким скасовують медичні довідки для спортивних змагань і занять спортом.

"Наказ встановлює порядок залучення медичних працівників до проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та спортивних змагань, які визначають організатори відповідно до вимог відповідних міжнародних федерацій, та роботу медичних працівників у закладах фізичної культури і спорту", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Документ також передбачає скасування наказу Міністерства молоді та спорту і Міністерства охорони здоров'я "Про затвердження положення про медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, закладів фізичної культури та спорту", що встановлював монополію на отримання довідок для допуску до масових змагань у спортивних диспансерах.

"Зараз документ передано до Міністерства охорони здоров'я України. Після підписання його всіма сторонами буде, нарешті, закрито питання з медичними довідками, яке кілька років викликало негативний резонанс", - запевняють у відомстві.

Водночас Мінкультури і спорту наголошує, що здоров'я кожної людини - це її власна відповідальність, а профілактичні медичні заходи є невід'ємною частиною супроводу занять спортом та участі у спортивних заходах.

"Тепер усі громадяни зможуть проходити медичні огляди в медичних закладах за місцем проживання чи в будь-якій зручній клініці", - йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА