14:56 22.02.2020

Українські біатлоністки взяли бронзу в естафеті на ЧС

1 хв читати

Українська жіноча збірна з біатлону у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Віти Семеренко та Олени Підгрушної завоювала бронзову медаль в естафетних перегонах (4х6 км) в суботу на Чемпіонаті світу в італійському Антгольц-Антерсельві.

Хороша стрільба українок і помилки суперниць дали змогу Підгрушній на четвертому етапі піти зі стрільбища на останнє коло другою, помітно відстаючи від норвежців, що йдуть за третім естафетним золотом на цьому чемпіонаті, і ненабагато випереджаючи суперниць з кількох інших команд.

Перед фінішем Підгрушну обійшла представниця збірної Німеччини, водночас українка не підпустила до себе спортсменок із Чехії та Швеції.

Це перша медаль українських спортсменів на цьому чемпіонаті.

Золото завоювала збірна Норвегії, друге місце посіла Німеччина.

Норвежки подолали дистанцію за 1 годину 7 хвилин 5,7 секунди. На їхньому рахунку дев'ять промахів і одне штрафне коло. У Німеччині відставання в 10,7 секунди (дев'ять промахів). Українки відстали від збірної Норвегії на 18,4 секунди (вісім промахів)

У суботу відбудеться також естафета серед чоловіків, а завершиться Чемпіонат світу в неділю мас-стартами.

Програми обмінів і допомога від Польщі у спортивній сфері є показником солідарності країн

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

Визначились усі учасники фінального турніру Євро-2024

Збірна України з футболу вийшла на Євро-2024, перемігши Ісландію з рахунком 2:1

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів