07:53 13.03.2020

"Шахтар" обіграв "Вольфсбург" на виїзді в Лізі Європи

1 хв читати

Донецький "Шахтар" обіграв німецький "Вольфсбург" з рахунком 2: 1 на виїзді в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА. Матч проходив без глядачів у зв'язку з епідемією коронавірусу в світі.

На 17-й хвилині рахунок у матчі відкрив форвард збірної України Жуніор Мораес. Через п'ять хвилин "гірники" могли розвинути успіх, але Віктор Коваленко не реалізував пенальті. Наприкінці першого тайму пенальті не реалізував вже форвард "Вольфсбурга" Ваут Веггорст.

У дебюті другого тайму захисник німецької команди Джон Брукс зрівняв рахунок. А на 73-й хвилині бразильський півзахисник Маркос Антоніо знову вивів гостей уперед і в підсумку приніс "Шахтареві" перемогу.

Матч-відповідь, згідно з календарем змагань, мав відбутися 19 березня в Харкові, але його проведення, як і решта матчів європейських футбольних турнірів, тепер під питанням через ситуацію з коронавірусом.

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді