08:34 23.03.2020

Канада не відправлятиме своїх спортсменів на Олімпійські ігри в Токіо

1 хв читати
Канада не відправлятиме своїх спортсменів на Олімпійські ігри в Токіо

Олімпійський і параолімпійський комітети Канади за підтримки уряду країни прийняли рішення не відправляти свої команди на Олімпійські та Параолімпійські ігри влітку 2020 року в Токіо.

"Канадський олімпійський комітет (COC) і канадський параолімпійський комітет (CPC) настійно закликають Міжнародний олімпійський комітет (МОК), Міжнародний параолімпійський комітет (МПК) і Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) відкласти проведення Ігор на один рік, і ми пропонуємо їм нашу повну підтримку в подоланні всіх труднощів, пов'язаних з перенесенням термінів проведення Ігор", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Національного Олімпійського комітету Канади.

"Хоча ми визнаємо неминучі складності, пов'язані з відтермінуванням, немає нічого більш важливого, ніж здоров'я і безпека наших спортсменів і світової спільноти", - зазначили комітети.

Раніше до МОК із закликом відкласти Олімпіаду, поки пандемію коронавірусу не буде взято під контроль, звернулося співтовариство спортсменів Global Athlete.

"Оскільки світ об'єднується, щоб обмежити поширення вірусу COVID-19, МОК повинен зробити те ж саме", - йдеться в прес-релізі організації.

За кілька годин, президент МОК Томас Бах заявив, що остаточне рішення про можливе перенесення літніх Олімпійських ігор 2020 року в Токіо буде прийнято через чотири тижні.

Літні Олімпійські ігри в Токіо повинні відбутися з 24 липня до 9 серпня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА