Інтерфакс-Україна
19:37 28.04.2020

Чемпіонат Франції з футболу завершили достроково

1 хв читати
Чемпіонат Франції з футболу завершили достроково

Сезон у французькому футболі завершено достроково, матчі чемпіонату країни-2018/19 більше не відбуватимуться.

Як повідомляє L'Equipe, прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп у вівторок оприлюднив стратегію боротьби з коронавірусом. У рамках цієї стратегії скасовуються всі спортивні змагання за участю професійних клубів, серед них і футбольні.

Про те, чи буде оголошений чемпіон країни, стане відомо пізніше. Зараз у турнірній таблиці лідирує "Парі Сен-Жермен". У 27 матчах команда набрала 68 очок. На 12 балів від неї відстає "Марсель", який зіграв на матч більше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін ухвалив концепцію державної програми розвитку фізкультури і спорту до 2030р

Федерація дзюдо України бойкотуватиме ЧС через рішення допустити представників Білорусі

“Епіцентр дітям” запускає конкурс дитячих талантів “Реальні герої”

Антидопінгова асоціація тимчасово відсторонила легкоатлетку Бех-Романчук через підозру в допінгу

Збірна України з волейболу розпочала підготовку до міжнародного сезону

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА