Інтерфакс-Україна
14:06 27.05.2020

МОЗ України може дати дозволи на проведення спортивних змагань у складі понад 50 учасників

1 хв читати
МОЗ України може дати дозволи на проведення спортивних змагань у складі понад 50 учасників

Міністерство охорони здоров'я України може дати дозволи на проведення спортивних змагань у складі понад 50 учасників, повідомив міністр Максим Степанов під час прес-брифінгу в Києві в середу.

"Починаючи з 22 травня дозволено спортивні змагання в кількості до 50 учасників. Якщо спортивне змагання передбачає більшу кількість, у постанові Кабміну ми спеціально прописали, що це можливо з урахуванням дозволу МОЗ і виконання рекомендацій і тих документів, які видає МОЗ щодо протиепідемічних заходів. Так, у вівторок на прохання Федерації футболу України на звернення Прем'єр-ліги ми погодили старт чемпіонату України з футболу Прем'єр-ліги й дали чіткі рекомендації", - сказав він.

Як повідомлялося з посиланням на виконком Української асоціації футболу, виконком розглянув лист МОЗ від 26 травня про узгодження проведення матчів Української прем'єр-ліги та Кубка України з футболу й постанову головного державного санітарного лікаря України від 26 травня про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час організації та проведення футбольних матчів в Україні.

Виконком УАФ вирішив погодити проведення матчів Української прем'єр-ліги та Кубка України з загальною кількістю учасників до 200 осіб за умови дотримання рекомендацій стосовно організації протиепідемічних заходів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Усик зіграє у благодійному футбольному Матчі Легенд у Лісабоні

Vodafone став спонсором Ліги чемпіонів, буде підтримувати жіночий футбол у Європі до 2030р

Рада спростила доступ до спортивних споруд в питанні оренди

Зеленський: Сподіваюсь, що МОК збереже принципову позицію щодо РФ та Білорусі

Україна закликає МОК не допустити російську лучницю Гомбоєву до участі в чемпіонаті світу

Бех-Романчук про своє відсторонення: до моєї справи поставилися халатно

Антидопінгова асоціація дискваліфікувала відому легкоатлетку Бех-Романчук на 4 роки через допінг

Перехід Забарного з англійського "Борнмута" до французького ПСЖ став другим за вартістю для українців – оцінка

Україна посіла 10-те місце в медальному заліку XVIII літнього ЄЮОФ

Спортмедіа Tribuna.com запустило глобальну платформу 6 мовами з метою вийти на 50 млн щомісячних користувачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА