19:35 31.05.2020

"Шахтар" обіграв "Динамо" в першому турі відновленої УПЛ з рахунком 3: 1

1 хв читати

Донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" з рахунком 3: 1 у матчі 24-го туру відновленого після ослаблення карантину чемпіонату Української прем'єр-ліги.

Зустріч відбулася в Києві на НСК "Олімпійський", хоча номінальним господарем поля був "Шахтар". Гра відбувалася при порожніх трибунах, оскільки відповідно до рекомендацій МОЗ поки на матчах не може бути присутнім більше 200 людей.

Рахунок у матчі відкрили кияни на 38-й хвилині зусиллями Віталія Буяльського. Але вже через хвилину півзахисник збірної України Марлос зрівняв рахунок. На 67-й хвилині Марлос вивів "гірників" уперед, а на 74-й хвилині Маркос Антоніо встановив остаточний рахунок у матчі.

"Шахтар" впевнено лідирує в чемпіонаті УПЛ з 62 очками. "Зоря", "Десна" і "Динамо" набрали по 46 очок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...

ОСТАННЄ

Фін Боттас виграв стартовий етап у сезоні "Формули-1"

ФІФА схвалила виділення $ 1,5 млрд на допомогу національним федераціям, постраждалим від пандемії коронавірусу

Зеленський хотів би відродити ФК "Кривбас", це доручено депутату Корявченкову

Кабмін забезпечив участь української збірної "Ігор Нескорених" у міжнародних спортивних змаганнях у 2021 році