Інтерфакс-Україна
07:44 05.06.2020

Організатори Олімпіади в Токіо ухвалять рішення про проведення ігор через ситуацію з COVID-19 до наступної весни

1 хв читати
Організатори Олімпіади в Токіо ухвалять рішення про проведення ігор через ситуацію з COVID-19 до наступної весни

Організатори Олімпійських ігор в Токіо стежитимуть за ситуацією з COVID-19 до наступної весни, щоб прийняти рішення стосовно проведення ігор, повідомляють японські ЗМІ.

"До березня наступного року стане зрозуміло, чи стався відбір спортсменів. Це теж важливий момент. Виходячи з такої ситуації на той момент, організаційний комітет повинен буде прийняти рішення", - завив заступник голови організаційного комітету Олімпійських ігор в Токіо Тосіакі Ендо.

У березні Міжнародний олімпійський комітет і уряд Японії через пандемію коронавірусу перенесли на рік проведення Олімпійських ігор, спочатку запланованих на 24 липня 2020 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських "нейтральних" атлетів від участі у ЧС з веслувального слалому

Україна закликає відсторонити російських і білоруських "нейтральних" важкоатлетів від участі у ЧС

Усик зіграє у благодійному футбольному Матчі Легенд у Лісабоні

Vodafone став спонсором Ліги чемпіонів, буде підтримувати жіночий футбол у Європі до 2030р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА