07:11 21.06.2020

"Шахтар" у 13-й раз став чемпіоном України з футболу

1 хв читати

Донецький "Шахтар" достроково завоював черговий титул чемпіона України з футболу.

Після вольової перемоги в 27-му турі української Прем'єр-ліги над "Олександрією" з рахунком 3: 2 "гірники" з 71 набраним очком стали недосяжними для київського "Динамо" (52 очки після 26 матчів) і інших команд.

Ця перемога в чемпіонаті стала для "Шахтаря" четвертою поспіль і 13-ю за роки незалежної України.

У київського "Динамо" - 15 чемпіонських титулів.

ОСТАННЄ

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі

Рішення про участь України в Олімпіаді-2024 поки що немає - Бідний

Поліція провела обшук у штаб-квартирі "Мілану"

Україна звертається до МОК і Всесвітнього тхеквондо із закликом усунути від Олімпіади-2024 російських спортсменів, які підтримують війну

Міжнародна федерація гімнастики допустила до змагань російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну - НОК

Юні спортсмени проєкту Olympic Dreams отримали дзюдогі від Всеяпонської федерації дзюдо за участі посла Японії в Україні

Міжнародна федерація з водних видів спорту порушує рекомендації МОК про нейтралітет спортсменів із країн-агресорок - НОК

Ярослава Магучих виграла срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Глазго