20:37 28.06.2020

ФІФА схвалила виділення $ 1,5 млрд на допомогу національним федераціям, постраждалим від пандемії коронавірусу

1 хв читати
ФІФА схвалила виділення $ 1,5 млрд на допомогу національним федераціям, постраждалим від пандемії коронавірусу

Рада Міжнародної федерації футболу прийняла рішення схвалити надання фінансової допомоги федераціям, які зазнали втрат через пандемію коронавірусу, повідомляє прес-служба ФІФА.

"Рада ФІФА одноголосно схвалила план допомоги футбольному співтовариству, яке постраждало від COVID-19. ФІФА надасть футболу понад $1,5 млрд", - йдеться в повідомленні.

На перших двох етапах плану ФІФА передбачається негайне вивільнення всіх авансових платежів за оперативними витратами для всіх асоціацій-членів.

На третьому етапі, схваленому Радою, подальша фінансова підтримка надаватиметься через систему грантів і позик.

"Усім асоціаціям-членам буде наданий універсальний грант розміром $ 1 млн, додатковий грант розміром $ 500 тис. буде виділено спеціально для жіночого футболу. Крім того, кожна конфедерація отримає грант розміром $ 2 млн", - зазначається в повідомленні ФІФА.

Також, асоціації-члени зможуть подавати заявки на отримання безвідсоткових кредитів у розмірі до 35% від їх річного доходу.

Буде надано мінімальний кредит у розмірі $ 500 тис. і максимальний - $ 5 млн. Окрім того, кожна конфедерація матиме доступ до кредиту до $ 4 млн.

Наголошується, що "для забезпечення ефективного нагляду за виконанням плану будуть введені суворий контроль за використанням коштів, вимоги до аудиту, а також чіткі умови погашення кредитів".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА