07:54 24.08.2020

Зеленський затвердив стратегію спортивної реабілітації ветеранів

1 хв читати
Зеленський затвердив стратегію спортивної реабілітації ветеранів

Президент України Володимир Зеленський затвердив Національну стратегію розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни і членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Відповідний указ № 342/2020 Глава держави підписав 23 серпня.

Зокрема, указ сприятиме розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни і членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, а також надасть зазначеним категоріям громадян доступ до якісних послуг.

Також документ передбачає створення умов для ефективного відновлення фізичних, психологічних і соціальних функцій ветеранів війни, сприятиме їх поверненню до виконання обов'язків військової служби або соціальної і трудової адаптації.

Крім того, ця Стратегія дозволить створити умови для формування та розвитку національного ринку послуг спортивної реабілітації всіх вищезазначених категорій громадян і сприятиме більш ефективному інформуванню суспільства. Зокрема, документ передбачає функціонування ветеранської медіаплатформи про заходи фізкультурно-спортивної реабілітації, програм з підготовки, перепідготовки та працевлаштування в сфері фізкультурно-спортивної реабілітації.

Згідно з документом, Кабінет міністрів України повинен розробити і затвердити до 1 грудня 2020 року план дій на 2021-2025 рр. з реалізації Національної стратегії розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни і членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, затвердженої цим указом.

Зі свого боку, київська міська державна адміністрація та обласна адміністрації повинні забезпечити розробку і реалізацію щорічних місцевих планів заходів.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА