20:15 13.09.2020

"Формула-1" вперше за час COVID-19 провела гонку з заповненими трибунами

2 хв читати

Дев'ятий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі "Формула-1", що відбувся в неділю, став першим у сезоні, на який були допущені глядачі, повідомляє dw.

Фанати кілька місяців не могли відвідати заїзди через коронавірус. Адміністрація траси Mugello в італійській комуні Скарперія-е-Сан-П'єро в кінці серпня оголосила, що трек зможе прийняти 2880 уболівальників у кожен із трьох днів етапу. Глядачів розмістили на 3 трибунах. Траса, що належить виробнику спортивних автомобілів Ferrari, вперше прийняла етап "Формули-1". Гонка стала тисячним Гран-прі для команди Scuderia Ferrari.

Британець Льюїс Гемілтон з команди Mercedes став переможцем Гран-прі Тоскани. Друге місце посів його напарник з команди фін Вальттері Боттас. Третім фінішну лінію перетнув Александер Албон, пілот Red Bull з Таїланду.

Гонку двічі припиняли через аварії. На першому ж колі після зіткнення вибули Макс Ферстаппен з Red Bull і П'єр Гаслі з Alpha Tauri. Після відновлення гонки з дистанції зійшли Карлос Сайнс з McLaren, Антоніо Джовінаццо з Alfa Romeo Racing, Кевін Магнуссен з Haas і Ніколас Латіфа з Williams.

Спочатку сезон мав включати 22 Гран-прі і початися 15 березня в Мельбурні. Стрімке поширення коронавірусу в світі призвело до скасування низки етапів і перенесення інших гонок. Одночасно в календар повернулися траси в Німеччині, Італії та Туреччині, а також Гран-прі Португалії.

В ході сезону титул в особистому заліку захищає шестиразовий чемпіон "Формули-1" Льюїс Гемілтон, а володіння Кубком конструкторів - команда Mercedes.

ОСТАННЄ

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

Визначились усі учасники фінального турніру Євро-2024

Збірна України з футболу вийшла на Євро-2024, перемігши Ісландію з рахунком 2:1

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх