07:26 30.09.2020

Луческу вивів "Динамо" в Лігу чемпіонів вперше з 2016 року

1 хв читати

Київське "Динамо" пробилося в груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА вперше з сезону 2016-2017 років, де виступало завдяки перемозі в чемпіонаті України.

У заключному раунді кваліфікації ЛЧ столичний клуб під керівництвом нового головного тренера Мірчі Луческу впевнено обіграв на НСК "Олімпійський" бельгійський "Гент" з рахунком 3:0. А тиждень тому на виїзді кияни перемогли 2:1.

Рахунок у матчі у вівторок на 10-й хвилині відкрив півзахисник "Динамо" Віталій Буяльський. А в кінці першого і на початку другого тайму Карлос де Пена і Жерсон Родрігес точними ударами з пенальті закріпили перевагу "Динамо".

Жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів відбудеться 1 жовтня. Україну в турнірі представлятимуть "Шахтар" і "Динамо".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...

ОСТАННЄ

ЧЕТВЕРТИЙ МАТЧ МІЖНАРОДНОЇ ПЛАВАЛЬНОЇ ЛІГИ: Cali Condors підтверджує клас, Iron знову останньої миті стає другим

"Шахтар" зіграв внічию 0:0 з "Інтером" в Лізі чемпіонів, якому поступився в серпні в півфіналі Ліги Європи

Другий день третього матчу Міжнародної плавальної Ліги (ISL): Los Angeles Current лише на скін-рейсах вирвав перемогу у Tokyo Frog Kings

"Зоря" програла "Лестеру" в Лізі Європи

Українські плавці виступають у складі команд Міжнародної плавальної Ліги (ISL)

Другий тест Кріштіану Роналду на коронавірус також виявився позитивним - ЗМІ

МОЗ дозволило проведення матчу ЛЧ "Шахтар" - "Інтер" 27 жовтня в Києві з 15% глядачів від місткості "Олімпійського"

Другий матч ISL: London Roar показує силу, Team Iron демонструє волю

У всіх гравців "Шахтаря" негативні тести на COVID-19 напередодні матчу ЛЧ з "Реалом"

Перший матч другого сезону Міжнародної плавальної ліги: Чинний чемпіон Energy Standard уперше поступається лаврами у матчі ISL, Cali Condors робить серйозну заявку на перемогу в сезоні