Інтерфакс-Україна
07:00 14.10.2020

Збірна України обіграла Іспанію в матчі Ліги націй

1 хв читати
Збірна України обіграла Іспанію в матчі Ліги націй

Національна збірна України з футболу обіграла команду Іспанії з рахунком 1:0 в матчі четвертого туру в групі 4 найсильнішого дивізіону А Ліги націй УЄФА.

Єдиний переможний гол українців на поле НСК "Олімпійський" на 76-й хвилині забив півзахисник київського "Динамо" Віктор Циганков після пасу нападника англійського "Вест Гема" Андрія Ярмоленка.

В іншому матчі групи збірні Німеччини та Швейцарії зіграли внічию 3:3.

Після чотирьох турів Іспанія лідирує в групі з 7 набраними очками. Німеччина і Україна набрали по 6 очок. У Швейцарії - 2 очки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

Міністр спорту Бідний: починаємо відраховувати 100 днів до участі наших спортсменів у зимовій Олімпіаді-2026 в Італії

"Суспільне" буде ексклюзивним транслятором зимової Олімпіади-2026 в Італії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА