07:14 12.11.2020

Збірна України програла Польщі в товариському матчі

1 хв читати

Національна збірна України з футболу програла команді Польщі в товариському матчі з рахунком 0:2.

Зустріч відбулася в середу ввечері в Хожуві.

На 12-й хвилині Андрій Ярмоленко не зміг реалізувати пенальті, потрапивши в штангу. На 41-й хвилині поляки відкрили рахунок після помилки воротаря української команди Андрія Луніна - відзначився Кшиштоф Пьонтек. На 63-й хвилины другий гол у ворота українців забив Якуб Модер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...

ОСТАННЄ

Президія Федерації дзюдо скасувала всі заплановані заходи до кінця березня 2021 року

УАФ сподівається, що матч Швейцарія-Україна відбудеться в середу

В УЄФА пояснили, що матч Швейцарія-Україна не може відбутися через рішення місцевої влади Люцерну та відсутності в України "іншої команди"

Матч Швейцарія-Україна перенесено через COVID-19 у кількох українських футболістів

У Києві відбувся 5-й ювілейний турнір з тхеквондо Kyiv Open за участі спортсменів з України та Молдови

Ще троє футболістів збірної України захворіли на COVID-19, очікується рішення Швейцарії щодо проведення матчу - УАФ