07:00 15.11.2020

Україна програла Німеччині в Лізі націй УЄФА

1 хв читати

Збірна України з футболу програла команді Німеччини з рахунком 1:3 у п'ятому турі Ліги націй УЄФА в групі 4 елітного дивізіону А турніру.

У суботньому матчі в Лейпцигу ослаблені через зараження декількох основних футболістів COVID-19 українці першими відкрили рахунок на 12-й хвилині після точного удару Романа Яремчука. Але вже через десять хвилин Лерой Сане зрівняв рахунок. А ще через десять хвилин Тімо Вернер вивів Німеччину вперед. Він же в середині другого тайму закріпив перевагу німецької збірної.

В іншому матчі цієї групи Швейцарія та Іспанія зіграли внічию 1:1.

Після п'яти турів Німеччина лідирує в групі з 9 очками, у Іспанії - 8 очок, в України - 6, у Швейцарії - 3.

У заключному шостому турі групового етапу Україна зіграє на виїзді зі Швейцарією, а Іспанія прийматиме Німеччину.

Перша команда в групі буде грати в чемпіонському плей-офф Ліги націй, а та, що зайняла четверте місце, вилітає в нижчий дивізіон В.

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт