20:31 23.12.2020

Кабмін продовжив Державну цільову соцпрограму розвитку фізкультури і спорту до 2024 року

1 хв читати
Кабмін продовжив Державну цільову соцпрограму розвитку фізкультури і спорту до 2024 року

На засіданні Кабінету міністрів України в середу було прийнято рішення щодо продовження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту до 2024 року, повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

"З огляду на всесвітню пандемію спортивна громадськість була змушена перенести Олімпійські і Всесвітні ігри, а також безліч міжнародних заходів. Але, незважаючи на те, що пандемія постійно вносить корективи в наше життя, ми будемо продовжувати виконувати всі завдання, покладені на нас", - наводить слова міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта прес-служба відомства.

Зазначається, що основна мета програми - відведення фізичній культурі і спорту в Україні провідної ролі як важливого чинника здорового способу життя, профілактики захворювань, створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини, сприяння досягненню фізичної та духовної досконалості людини, формування патріотизму у громадян та позитивного іміджу держави в світовій спільноті.

Також у концепції Державної цільової соцпрограми розвитку фізкультури і спорту на період до 2020 року зазначається, що пріоритетом реалізації державної політики є впровадження в Україні європейських стандартів життя.

"Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів державного бюджету, інвестицій та інших джерел, не заборонених законодавством", - йдеться в повідомленні.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА