18:57 15.01.2021

Carlsberg змінив ППБ як пивного спонсора збірної України з футболу

2 хв читати
Carlsberg змінив ППБ як пивного спонсора збірної України з футболу

Бренд "Львівське" компанії Carlsberg Group із 2021 року став національним спонсором збірної команди України на наступні чотири роки, тоді як до 1 січня діяв спонсорський контракт з іншою компанією - "Перша приватна броварня".

Як повідомила Українська асоціація футболу (УАФ), угоду з Carlsberg Ukraine було укладено на початку січня, бренд "Львівське" вже розпочав активну підготовку маркетингових кампаній під гаслом "Мільйони українців - одна команда".

Інших деталей контракту, зокрема вартість, не розголошують.

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв, повідомляється на сайті компанії. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфелі Carlsberg в Україні пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як "Львівське", Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1 664, "Арсенал", "Квас Тарас", Somersby тощо.

За підсумками 2019 року, згідно з даними компанії Nielsen, частка ринку Carlsberg Ukraine становила 30,92% у натуральному вираженні. Дані за 2020 рік поки що відсутні.

Як повідомлялося, до 1 січня 2021 року діяв спонсорський контракт української збірної з компанією "Перша приватна броварня", яка здійснює управління двома пивзаводами - у Львові та в Радомишлі.

Ще раніше, з 2008-го до 2017 року, офіційним "пивним" спонсором збірної України з футболу була ТМ "Чернігівське" компанії "САН ІнБев Україна" з групи AB InBev Efes, яка багато років конкурує з Carlsberg за лідерство на українському ринку.

Як повідомила днями гендиректор ПрАТ "Укрпиво" Галина Коренькова, обсяг виробництва пива в Україні (крім пива безалкогольного з вмістом спирту до 0,5% об.) за 2020 рік становив 179,7 млн дал, зменшившись на 0,4% порівняно з 2019 роком. Виробництво солоду за минулий рік скоротилося на 18% - до 275 тис. тонн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА