11:48 27.01.2021

Тестовий олімпійський захід у Токіо з огляду на COVID-19 відклали щонайменше до квітня

2 хв читати
Тестовий олімпійський захід у Токіо з огляду на COVID-19 відклали щонайменше до квітня

Перший тестовий захід, який мав відбутися 4-7 березня на олімпійському об'єкті в Токіо у рамках підготовки до ігор, відклали на пізніший термін, повідомляють японські ЗМІ.

Планувалося, що в центрі водних видів спорту відбудеться фінал відбіркового туру із синхронного плавання за участю 10 країн. Передбачалося, що у такий спосіб організатори Олімпіади зможуть перевірити готовність до цього заходу.

Проте через обмеження на в'їзд до країни з огляду на режим НС, що діє в Японії, вирішено, що захід тепер відбудеться не раніше за квітень, можливо, в травні.

Щонайменше до 7 лютого в Токіо та низці регіонів країни діє режим НС через пандемію коронавірусу COVID-19.

Минулого тижня заступник генерального секретаря кабінету міністрів Японії Манабу Сакаі спростував повідомлення ЗМІ про те, що влада Японії ухвалила рішення про скасування Олімпійських ігор в Токіо та їх перенесення на 2032 рік.

У січні британська газета The Times із посиланням на високопоставленого члена правлячої коаліції Японії повідомила, що влада досягла консенсусу в тому, що перенесені з 2020 року Олімпійські ігри приречені і тепер необхідно знайти спосіб заявити про це рішення так, щоб при цьому зберегти можливість провести Ігри в 2032 році.

Літня Олімпіада в Токіо мала відбутися з 23 липня до 8 серпня 2020 року, проте з огляду на пандемію коронавірусу ігри відклали на 2021 рік. Повідомлялося, що Олімпіада відбудеться з 23 липня до 8 серпня 2021 року, а Паралімпіада - з 24 серпня до 5 вересня.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА