17:32 19.02.2021

Москва домовилася, що російські спортсмени на ОІ-2020 та ОІ-2022 виступлять під прапором Олімпійського комітету Росії

1 хв читати

Президент Олімпійського комітету Росії (ОКР) Станіслав Поздняков заявив, що російська команда на Олімпіадах 2020 року в Токіо та 2022 року в Пекіні на період заборони російського прапора та гімну виступить як збірна ОКР.

"Що важливо зазначити. До Токіо та Пекіна наші спортсмени поїдуть під прапором Олімпійського комітету Росії і виступатимуть як команда ОКР. Тут з'явилася визначеність", - сказав Поздняков, слова якого наводить у п'ятницю прес-служба ОКР.

"Як і в питанні з екіпіруванням. Ми погодили з МОК доопрацьований дизайн форми наших спортсменів і офіційних осіб у Токіо. Думаю, що незабаром наш офіційний екіпірувальник, компанія ZASPORT, представить її громадськості", - додав він.

Поздняков повідомив, що "музичний супровід для використання на Іграх ще має затвердити МОК". "Ми направили запропоновану комісією спортсменів ОКР композицію "Катюша", очікуємо рішення", - наголосив президент ОКР.

У грудні 2020 року Спортивний арбітражний суд у Лозанні (CAS) ухвалив рішенні у спорі між Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) і Російським антидопінговим агентством (РУСАДА). За рішенням CAS, російським спортсменам заборонено на два роки виступати під своїм прапором та використовувати гімн на Олімпіадах і Кубках світу. Також Росія два роки не зможе претендувати на проведення у себе великих міжнародних спортивних змагань. Окрім цього, санкції стосувалися російських чиновників.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА