Інтерфакс-Україна
15:18 19.03.2021

Зеленський призначив стипендії двом спортсменам з неолімпійських видів спорту та їхнім тренерам - указ

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський призначив президентські стипендії видатним спортсменам з неолімпійських видів спорту та їхнім тренерам.

Відповідний указ №105/2021 "Про призначення стипендій президента України для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту та їх тренерів" оприлюднено на сайті президента в п'ятницю, 19 березня.

Згідно з документом, стипендії у розмірі 9 прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначено чемпіонам світу 2020 року з боротьби самбо Владиславу Руднєву та Анастасії Шевченко.

Стипендії у розмірі 4,5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначені їхнім тренерам Олександру Бакшеньову та Вадиму Рогачу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликає відсторонити російських і білоруських "нейтральних" важкоатлетів від участі у ЧС

Усик зіграє у благодійному футбольному Матчі Легенд у Лісабоні

Vodafone став спонсором Ліги чемпіонів, буде підтримувати жіночий футбол у Європі до 2030р

Рада спростила доступ до спортивних споруд в питанні оренди

Зеленський: Сподіваюсь, що МОК збереже принципову позицію щодо РФ та Білорусі

Україна закликає МОК не допустити російську лучницю Гомбоєву до участі в чемпіонаті світу

Бех-Романчук про своє відсторонення: до моєї справи поставилися халатно

Антидопінгова асоціація дискваліфікувала відому легкоатлетку Бех-Романчук на 4 роки через допінг

Уряд очікує від спортсменів понад 6,5 тис. нагород на міжнародних змаганнях в 2025-2026рр - проєкт Програми дій уряду

Перехід Забарного з англійського "Борнмута" до французького ПСЖ став другим за вартістю для українців – оцінка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА