14:24 21.03.2021

Регіони отримають 500 млн грн субвенції на розвиток спортивної інфраструктури - Шмигаль

2 хв читати
Регіони отримають 500 млн грн субвенції на розвиток спортивної інфраструктури - Шмигаль

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про виділення місцевим бюджетам субвенції в розмірі 500 млн грн, призначених для розвитку спортивної інфраструктури в регіонах, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

У своєму повідомленні, оприлюдненому в Facebook в неділю, він відзвітував про роботу Кабміну за минулий тиждень і заявив, що уряд "ухвалив низку рішень, що сприяютимуть розвитку регіонів", зокрема виділив кошти для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

"Виділені кошти насамперед мають бути спрямовані на покращення соціальної інфраструктури та задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб", - зазначив Шмигаль.

Він наголосив, що Кабмін також затвердив порядок зарахування до бюджетів органів місцевого самоврядування частини акцизного податку з пального, виробленого або ввезеного на територію України.

"Йдеться про 13,44% акцизу. Це додаткові 1,2 млрд грн тільки за перші 2,5 місяця року", - уточнив глава уряду.

Він також заявив, що окремо було ухвалено рішення про виділення місцевим бюджетам субвенції на розвиток спортивної інфраструктури.

"Насамперед це стосується об'єктів, призначених для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, а також навчально-тренувальних зборів для національних збірних. На програму передбачено 500 млн гривень", - резюмував прем'єр.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів ухвалив постанову "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1068", якою розподілив субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України у 2021 році.

У Міністерстві розвитку громад і територій уточнили, що загальна сума розподіленої субвенції становить понад 1,34 млрд грн, з яких 1,2 млрд грн – спецфонд і 147,1 млн – загальний фонд.

"Розподіл коштів дасть змогу реалізувати 233 проекти, що спрямовані на вирішення потреб внутрішньо переміщених осіб і передбачають відновлення об'єктів медичної, освітньої, культурної та спортивної інфраструктури регіонів, які прямо або побічно постраждали від конфлікту на Сході України", - наголосили у відомстві.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА