21:09 22.04.2021

МОК затвердив музику Чайковського замість гімну РФ, її можна використовувати на всіх чемпіонатах світу

1 хв читати
МОК затвердив музику Чайковського замість гімну РФ, її можна використовувати на всіх чемпіонатах світу

Фрагмент з Концерту для фортепіано з оркестром №1 Петра Чайковського допускається задіяти замість гімну РФ на чемпіонатах світу, йдеться в документі Міжнародного олімпійського комітету, наданому МОК "Інтерфаксу" (Interfax.ru).

"Музичний супровід, затверджений МОК для Олімпійського комітету Росії, може використовуватися на всіх чемпіонатах світу. Як альтернатива, міжнародні федерації у разі необхідності можуть використовувати власний гімн", - йдеться в документі.

У четвер стало відомо, що Міжнародний олімпійський комітет затвердив музику Чайковського як заміну гімну РФ. Її, зокрема, буде задіяно на ОІ-2020 в Токіо і ОІ-2022 в Пекіні.

Раніше міжнародний спортивний арбітраж відмовився затвердити пісню "Катюша" як заміну російського гімну на чемпіонатах світу і олімпійських іграх на дворічний період дії санкцій CAS щодо російського спорту. "Катюшу" запропонувала комісія спортсменів Олімпійського комітету Росії, але, як повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі CAS, варіант не був затверджений, оскільки композиція "занадто пов'язана з Росією".

В Олімпійському комітеті Росії повідомили, що у російських олімпійців в Токіо та Пекіні тепер "є всі елементи айдентики": прапор ОКР з кольорами триколору, легко впізнаване офіційне екіпірування, музичний супровід.

 

юв

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА