11:12 13.05.2021

В Україні продовжує діяти заборона на фінансування з держбюджету участі членів нацзбірної у змаганнях на території Росії - Мінспорту

2 хв читати
В Україні продовжує діяти заборона на фінансування з держбюджету участі членів нацзбірної у змаганнях на території Росії - Мінспорту

Міністерство молоді та спорту повідомляє, що в Україні продовжує діяти заборона на фінансування з державного бюджету участі членів національних збірних команд у спортивних змаганнях на території Росії.

"Наказом Мінспорту від 19.04.2018 року №1766 заборонено здійснювати фінансування за рахунок видатків державного бюджету України участі членів національних збірних команд України з видів спорту у всіх спортивних змаганнях, які проводяться на території Російської Федерації, проведення навчально-тренувальних зборів на території Російської Федерації, а також рекомендовано федераціям із видів спорту утриматися від участі в спортивних змаганнях на території РФ. На сьогодні наказ №1766 дійсний", - йдеться у відповіді міністерства на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що ця заборона встановлена для того, щоб запобігти випадкам безпідставного затримання членів національних збірних команд України на території Росії.

Агентство також поставило запитання, чи проводитиме Міністерство інструктажі або надаватиме рекомендації українським олімпійцям щодо уникнення спілкування з російськими ЗМІ на Олімпіаді в Токіо, але в Мінспорті не відповіли на це запитання, зазначивши, що основною метою участі вітчизняних спортсменів в Олімпіаді є успішний виступ на змаганнях і отримання високих олімпійських нагород.

Перебування учасників українських делегацій на Олімпійських іграх здійснюватиметься з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів, пов'язаних із поширенням у світі гострої респіраторної хвороби COVID-19, і дотриманням положень Олімпійської хартії.

Як повідомлялося, у 2018 році колишній міністр молоді та спорту України Ігор Жданов підписав наказ про заборону виступів українських спортсменів у будь-яких змаганнях, які проводяться на території Російської Федерації.

Із 2016 року Жданов заявив, що українських олімпійців проінструктували про необхідність уникати спілкування з російськими ЗМІ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА