07:20 19.05.2021

У Києві відбудеться Чемпіонат світу з міні-футболу серед жінок і молодіжних збірних

1 хв читати
У Києві відбудеться Чемпіонат світу з міні-футболу серед жінок і молодіжних збірних

У серпні 2021 року в Києві відбудеться Чемпіонат світу з міні-футболу серед жінок і молодіжних збірних U-23, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"Київ прийматиме Чемпіонат світу з міні-футболу серед жінок та молодіжних збірних U-23 із 9 до 15 серпня. Столиця України має значний досвід у проведенні престижних спортивних заходів. Саме вдале проведення Чемпіонату Європи з міні-футболу у 2018 році дозволило Києву подати заявку на проведення Чемпіонату світу у 2021 році та вибороти перемогу в сенегальського Дакара. Цього разу нам також необхідно задіяти всі ресурси та виконати величезний обсяг роботи, аби провести захід на високому рівні. Адже Чемпіонат є вагомою загальнонаціональною подією і має іміджеве значення для України та її столиці", - розповіла заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

Як зазначається, головна локація заходу буде облаштована на Контрактовій площі. Там з'явиться збірно-розбірний мініфутбольний стадіон.

За словами Говорової, в Чемпіонаті братимуть участь 16 молодіжних збірних команд і 8 жіночих збірних команд.

Також під час наради заступник голови КМДА доручила профільним структурним підрозділам скласти комплексний організаційний план дій, узгодити проектно-кошторисну документацію та підготувати відповідне розпорядження КМДА.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА