10:19 24.05.2021

Ахметов до 85-річчя ФК "Шахтар": Вірю, що на "Донбас Арені" знову пролунає гімн Ліги чемпіонів

2 хв читати
Ахметов до 85-річчя ФК "Шахтар": Вірю, що на "Донбас Арені" знову пролунає гімн Ліги чемпіонів

Президент футбольного клубу "Шахтар" Рінат Ахметов переконаний, що на "Донбас Арені" в Донецьку в майбутньому знову пролунає гімн Ліги чемпіонів, і команда здобуде на її полі безліч нових трофеїв.

"На жаль, своє 85-річчя "Шахтар" зустрічає далеко від дому. Нам усім дуже бракує нашого рідного Донецька і нашої прекрасної "Донбас Арени", на якій було непросто будь-якому суперникові "Шахтаря". Але я вірю, що на "Донбас Арені" знову пролунає гімн Ліги чемпіонів і що на її полі наша команда здобуде безліч нових трофеїв", - йдеться у привітанні Ахметова з 85-річчям клубу, поширеному в понеділок.

Він зазначив, що за 85 років існування клуб мав зльоти й падіння, але в результаті "Шахтар" став провідним клубом України і силою, на яку зважають у Європі, виборовши загалом 40 трофеїв.

"За кожним тріумфом "Шахтаря" стоять люди. Тому цього дня ми дякуємо всім, хто зробив свій внесок у розвиток і становлення клубу. І, звісно, ми дякуємо нашим уболівальникам. Без вас футбол неможливий. Наш клуб грає і перемагає заради вас", - наголосив президент клубу.

Ахметов додав, що "Шахтар" здобув багато яскравих і важливих перемог, "але найкраща перемога - це наступна перемога". "Ми не зупиняємося на досягнутому. "Шахтар" - клуб із найвищими амбіціями. Наша планка встановлена дуже високо, і ми не маємо права її опускати. Тому найгучніші тріумфи "Шахтаря" ще попереду", - йдеться у привітання.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА