20:21 06.06.2021

Україна на чемпіонаті Європи з футболу виступить у формі з обрисами кордонів країни

2 хв читати
Україна на чемпіонаті Європи з футболу виступить у формі з обрисами кордонів країни

Україна виступить на чемпіонаті Європи з футболу 2020 року у формі з обрисами кордонів країни, повідомив глава Української асоціації футболу Андрій Павелко.

"Головним її (форми - ІФ) атрибутом стане оберіг і символ, дорогий серцю кожного українця. Це найцінніший для всіх нас обрис нашої країни. Єдиної і неподільної батьківщини з Кримом, Донецьком, Луганськом, Києвом, моїм рідним Дніпром, Львовом, Одесою і усіма містами і селами", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук.

За його словами, на формі також присутні слова популярного в країні гасла "Слава Україні!"/"Героям слава!", "який тепер також буде надихати наших футболістів на нові перемоги".

"Ми віримо, що силует України додасть сил гравцям, адже вони битимуться за всю Україну. А вся Україна, від Севастополя і Сімферополя до Києва, від Донецька і Луганська до Ужгорода підтримуватиме їх у кожному матчі. Це надзвичайно важливо і для футболістів, які дуже хвилюються і мріють виступити якнайкраще на Євро-2020, і для мільйонів наших вболівальників, які вірять у команду Андрія Шевченка. Футбол і національна збірна — єднають Україну! Слава Україні!", - резюмував Павелко.

Як повідомлялося, збірна України з футболу на Євро-2020, який перенесли через COVID-19 на літо 2021 року зіграє в одній групі з командами Нідерландів, Австрії і Північної Македонії.

Зокрема, 13 червня українці зіграють в Амстердамі з Нідерландами, 17 червня в Бухаресті з Північної Македонією і 21 червня в Бухаресті з Австрією.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінспорту і НОК не володіє інформацією про кількість українських спортсменів, які змінили спортивне громадянство

Мінспорту є бенефіціаром одного і реципієнтом двох проєктів, які фінансуються через USAID

Юнацька зимова Олімпіада-2028 пройде в італійських Альпах - НОК

Мінспорту закликає IIHF продовжити відсторонення збірних країн-агресорок з хокею від міжнародних змагань

Перші 25 тис. ветеранів уже отримують по 1,5 тис. грн на послуги спортивних клубів

Україна проведе домашній матч плейоф Ліги націй УЄФА з Бельгією в іспанській Мурсії

Гутцайт про зміну громадянства срібного призера Олімпіади-2024 Ковтуна та його тренера: це нечесно, якщо є проблеми - їх треба вирішувати разом

Срібний призер Олімпійських ігор-2024 Ковтун має намір змінити громадянство

Мінспорту: 445 українських спортсменів, тренерів і спортперсоналу прострочили терміни перебування за кордоном

Володимир Кличко провів тренування для ветеранів у реабілітаційному центрі "Титанові"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА