21:25 12.06.2021

Матч Євро-2020 Данія - Фінляндія відновиться в суботу о 21:30

1 хв читати

Матч чемпіонату Європи з футболу між збірними Данії та Фінляндії в Копенгагені, перерваний через інцидент з датським гравцем Крістіаном Еріксеном, буде відновлено в суботу.

Згідно з повідомленням прес-служби УЄФА, гра відновиться о 21:30 (за Києвом).

Зазначається, що команди дограють чотири хвилини першого тайму, які залишилися, після цього буде п'ятихвилинна перерва, слідом за нею послідує другий тайм.

Еріксен знепритомнів наприкінці першого тайму за рахунку 0:0. Протягом декількох хвилин бригада медиків проводила реанімаційні дії, після чого футболіста відвезли за межі поля.

29-річний Еріксен на клубному рівні захищає кольори італійського "Інтера", також він виступав за англійський "Тоттенхем", нідерландський "Аякс", молодіжну команду данського "Оденсе".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...

ОСТАННЄ

Зеленський позбавив держстипендій трьох олімпійців, позбавлених нагород через допінг, і відновив виплати двом іншим призерам - указ

Українська тенісистка Світоліна програла у півфіналі Олімпіади в Токіо і битиметься за бронзу

У Токіо третій день поспіль фіксують рекорд із захворюваності на COVID-19

Трьох українських легкоатлетів відсторонили від участі в Олімпійських іграх у Токіо - ФЛАУ

Український плавець Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 м вільним стилем

Українська спортсменка Ус пройшла до півфіналу на Олімпіаді в Токіо

Українська тенісистка Світоліна вперше виступить у півфіналі Олімпіади в Токіо

Український плавець Романчук установив олімпійський рекорд у Токіо

Призерка Олімпіади Білодід спростувала інформацію про завершення спортивної кар'єри

Українська спортсменка Беломоїна посіла 8-ме місце в маунтенбайку серед жінок на Олімпіаді в Токіо