06:46 14.06.2021

Джокович виграв Roland Garros-2021, перемігши у фіналі Ціціпаса

1 хв читати

Лідер світового рейтингу сербський тенісист Новак Джокович став переможцем турніру Великого шолома Roland Garros-2021 у чоловічому одиночному розряді.

У фіналі змагання у Франції він завдав поразки п'ятій ракетці світу, представнику Греції Стефаносу Ціціпасу - 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4 на користь Джоковича.

Таким чином, 34-річний Джокович у 19-й раз виграв турнір Великого шолома, зокрема вдруге - Roland Garros. 22-річний Ціціпас, зі свого боку, вперше брав участь у фіналі змагання Великого шолома.

З російських тенісистів найдовше в турнірній сітці Roland Garros-2021 тримався Данило Медведєв. Він вийшов до чвертьфіналу, де поступився Ціціпасу.

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх

НОК закликає Федерацію гімнастики Німеччини не порушувати рекомендацій МОК щодо нейтралітету спортсменів із РФ і Білорусі

Рішення про участь України в Олімпіаді-2024 поки що немає - Бідний

Поліція провела обшук у штаб-квартирі "Мілану"

Україна звертається до МОК і Всесвітнього тхеквондо із закликом усунути від Олімпіади-2024 російських спортсменів, які підтримують війну

Міжнародна федерація гімнастики допустила до змагань російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну - НОК

Юні спортсмени проєкту Olympic Dreams отримали дзюдогі від Всеяпонської федерації дзюдо за участі посла Японії в Україні

Міжнародна федерація з водних видів спорту порушує рекомендації МОК про нейтралітет спортсменів із країн-агресорок - НОК

Ярослава Магучих виграла срібну медаль зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Глазго

Міжнародна федерація дзюдо порушує рекомендації МОК щодо допуску до змагань представників країн-агресорів - НОК