07:31 18.06.2021

Збірна Нідерландів перемогла Австрію і достроково вийшла в плей-оф Євро-2020

1 хв читати

Збірна Нідерландів з футболу з рахунком 2:0 завдала поразки суперникам з команди Австрії у матчі другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2020.

На 11-й хвилині зустрічі, що пройшла в Амстердамі, пенальті реалізував Мемфіс Депай. На 67-й ворота австрійців вразив Дензел Думфріс.

Нідерландська команда набрала 6 очок у двох матчах, лідирує в групі С. Вона достроково завоювала путівку до 1/8 фіналу. Друге і третє місця займають збірні України і Австрії - по 3 очки, четверте - Північна Македонія (0).

Чемпіонат Європи проходить з 11 червня до 11 липня в 11 містах континенту.

У турнірі беруть участь 24 збірні, розділені на шість груп по чотири команди в кожній. До плей-оф (1/8 фіналу) вийдуть по дві кращі команди кожної з груп, а також чотири з шести команд, що зайняли третє місце і мають серед них найкращі показники.

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт