21:24 21.06.2021

Збірна України програла збірній Австрії з рахунком 0:1 у матчі Євро-2020

1 хв читати

Збірна України з футболу в понеділок зазнала поразки перед командою Австрії з рахунком 0:1 у матчі третього туру чемпіонату Європи-2020.

Згідно трансляції матчу, на 21-й хвилині збірна Австрії повела в рахунку. Після подачі стандарту Крістоф Баумгартнер випередив Іллю Забарного і пробив у кут воріт Георгія Бущана.

Микола Шапаренко ударом спробував атакувати, проте його відбив воротар австрійців, а нога Андрія Ярмоленка не дотяглася на добивання.

Разом із тим, у австрійців були два моменти для збільшення рахунку. Зокрема, Марко Арнаутович спершу не влучив у ворота метрів з 12-ти, а під завершення тайму футболіст збірної Австрії не зумів переграти Бущана.

У другому таймі істотних змін у грі не відбулося. Австрія контролювала гру, ледь не забивши у свої ворота. До кінця тайму австрійці втратили кілька моментів для подвоєння результату. В одному випадку Бущан зробив сейв після удару Штефана Ляйнера, в іншому помилився Арнаутович.

Загалом, Австрія грала за рахунком і не дала шансів Україні відігратися на позитивний результат.

У підсумку з рахунком 0:1 Україна втратила другу позицію в групі, спустившись на третю. У команди Андрія Шевченка 4:5 співвідношення забитих і пропущених голів, що ускладнює шанси потрапити в плей-оф через рейтинг третіх команд. Підсумкова ситуація в рейтингу стане відома 23 червня ввечері.

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді