Інтерфакс-Україна
21:05 22.06.2021

До півфіналів і фіналу Євро-2020 на лондонському стадіоні "Вемблі" допустять по 60 тис. уболівальників

1 хв читати
До півфіналів і фіналу Євро-2020 на лондонському стадіоні "Вемблі" допустять по 60 тис. уболівальників

Понад 60 тис. уболівальників будуть допущені на лондонський стадіон "Вемблі" під час півфіналів і фіналу Євро-2020, повідомляють британські ЗМІ з посиланням на рішення уряду.

Отже, стадіон буде заповнений максимум на 75%.

Місцеві ЗМІ зазначають, що це буде найбільшим спортивним заходом у Великій Британії за останні 15 місяців через обмежувальні заходи під час пандемії коронавірусу.

Для того щоб пройти на стадіон, уболівальники повинні будуть надати або негативний тест на коронавірус, або сертифікат про повну вакцинацію.

Напередодні прем'єр Італії Маріо Драгі заявив, що вживатиме заходів, щоб не допустити проведення фіналу чемпіонату Європи з футболу в Англії, якщо там буде складна ситуація з COVID-19.

"Ґадзетта делло спорт" зазначає, що наразі такі плани не підтримують в УЄФА, де, навпаки, нещодавно попросили британську владу пом'якшити коронавірусні обмеження і допустити на півфінали й на фінал по 65 тис. глядачів: усі ці матчі планується зіграти на лондонському стадіоні "Вемблі".

У Великій Британії першу дозу вакцини отримали вже 43 млн осіб. Однак за останній тиждень захворюваність у країні зросла. За даними служб охорони здоров'я, велику частину нових випадків становить "індійський штам".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

Міністр спорту Бідний: починаємо відраховувати 100 днів до участі наших спортсменів у зимовій Олімпіаді-2026 в Італії

"Суспільне" буде ексклюзивним транслятором зимової Олімпіади-2026 в Італії

Безбар’єрний марафон 26 жовтня: 5 тисяч бігунів із 30 країн світу вийшли на старт заради єдності

Вболівальники у Кракові вивісили банери про Львів та Волинь під час матчу з "Шахтарем"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА