Інтерфакс-Україна
18:10 23.06.2021

Президент МОК прийняв запрошення Зеленського відвідати Україну з нагоди 30-ї річниці створення НОК України

1 хв читати
Президент МОК прийняв запрошення Зеленського відвідати Україну з нагоди 30-ї річниці створення НОК України

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах прийняв запрошення президента України Володимира Зеленського відвідати Україну для участі у святкових заходах з нагоди 30-ї річниці створення Національного олімпійського комітету, повідомляє прес-служба глави держави.

Під час телефонної розмови президент України також привітав співрозмовника з річницею створення МОК та наголосив на вагомому внеску комітету в розвиток олімпійського руху та популяризацію спорту в усьому світі.

Як повідомляється, сторони обмінялися думками щодо Олімпійських ігор у Токіо, які відбудуться з 23 липня до 8 серпня цього року.

Зеленський зазначив, що "Україна - країна олімпійських чемпіонів", згадавши українського легкоатлета Сергія Бубку.

"Вірю, що пандемія не зашкодить проведенню Олімпіади. Україна буде гідно представлена на цьому святі спорту, яке об'єднає весь світ", - заявив глава держави.

Крім того, Зеленський розповів Томасу Баху про ключові елементи загальнонаціональної програми "Здорова Україна", впровадження якої дасть змогу зробити спорт доступним для всіх категорій населення країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бех-Романчук про своє відсторонення: до моєї справи поставилися халатно

Антидопінгова асоціація дискваліфікувала відому легкоатлетку Бех-Романчук на 4 роки через допінг

Уряд очікує від спортсменів понад 6,5 тис. нагород на міжнародних змаганнях в 2025-2026рр - проєкт Програми дій уряду

Перехід Забарного з англійського "Борнмута" до французького ПСЖ став другим за вартістю для українців – оцінка

Україна посіла 10-те місце в медальному заліку XVIII літнього ЄЮОФ

Спортмедіа Tribuna.com запустило глобальну платформу 6 мовами з метою вийти на 50 млн щомісячних користувачів

Федерація біатлону України оголосила про стратегічне партнерство з GORO Mountain Resort

Українська юнацька збірна вирушила на ЄЮОФ-2025

Презентовано медалі зимової Олімпіади-2026 в Італії

Ексгімнаст збірної України Ілля Ковтун змінив спортивне громадянство на хорватське

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА