09:26 13.07.2021

Український гімнаст Верняєв дискваліфікований на чотири роки через перевищення концентрації мельдонію в організмі

2 хв читати
Український гімнаст Верняєв дискваліфікований на чотири роки через перевищення концентрації мельдонію в організмі

Арбітраж Комітету з етики в гімнастиці (GEF) дискваліфікував українського гімнаста Олега Верняєва на чотири роки, починаючи з листопада 2020 року, у зв'язку з перевищенням концентрації мельдонію в організмі.

"Арбітраж GEF ухвалив рішення про те, що концентрація мельдонію, яку знайшли у мене в організмі, достатня для дискваліфікації мене на чотири роки. Починаючи з листопада минулого року. Це означає, що на Олімпіаду я не поїду", - написав Верняєв у соцмережі Facebook.

При цьому він зазначив, що позитивний результат дав лише один тест, у той час як наступні тести не підтвердили наявність мельдонію в організмі.

"Позитивний тест лише вказує на факт наявності в організмі забороненої субстанції, але не свідчить про провину спортсмена", - наполягає гімнаст.

Він повідомив, що планує оскаржити рішення Арбітражу GEF у Спортивному арбітражному суді (CAS).

"Арбітраж GEF ухвалив рішення, яке підлягає оскарженню. Раз рішення арбітражу підлягає оскарженню, значить остаточні висновки робити рано. Вся боротьба лише розпочинається, це черговий етап мого життя і, як завжди, я боротимуся до кінця та оскаржу рішення Арбітражу GEF про мою дискваліфікацію у CAS. Вірю, що вища спортивна судова інстанція розставить все на свої місця", - наголосив він.

Олег Верняєв - чемпіон світу 2014 року на брусах, шестиразовий чемпіон Європи, дворазовий чемпіон Європейських ігор, олімпійський чемпіон 2016 року на брусах. У 2015 році став першим українським спортсменом, який завоював Кубок світу зі спортивної гімнастики.

У разі, якщо рішення про дискваліфікацію не буде скасовано CAS, Верняєв пропустить не лише Олімпіаду в Токіо, а й Олімпійські ігри у Парижі у 2024 році.

Джерело: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=4035730669828681&id=100001753624812

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА