13:51 23.07.2021

Голова виконкому партії "УДАР": У нас найменша в історії України збірна на Олімпіаді через недофінансування масового спорту

2 хв читати
Голова виконкому партії "УДАР": У нас найменша в історії України збірна на Олімпіаді через недофінансування масового спорту

Найменша в історії незалежної України збірна на Олімпійських іграх - наслідок недофінансування масового спорту в країні, повідомляє офіційний сайт партії "Удар" з посиланням на голову виконкому політсили Артура Палатного.

"Сьогодні стартують Олімпійські ігри, на яких Україна представлена найменшою делегацією за всю історію виступів - 157 спортсменів, які візьмуть участь у 25 видах спорту. З кожними Іграми кількість учасників від нашої країни зменшується. Це сумний результат того, що спорт в Україні продовжує фінансуватися за залишковим принципом. Крім того, ситуацію погіршує корупційний розподіл ресурсів. По суті, перемоги українських спортсменів трапляються не завдяки, а всупереч державі", - зазначив Палатний.

Він наполягає на тому, що держава повинна більше уваги приділяти масовому спорту та відновити фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

"Спорт великих досягнень починається з майданчика у дворі багатоповерхового будинку, з обладнаного спортзалу в школі. Крім того, нині велика проблема, що держава фактично припинила фінансувати дитячо-юнацькі спортивні школи. Передання фінансування ДЮСШ виключно на місцевий рівень призвело до їх деградації. Модернізовані українські дитячо-юнацькі спортивні школи мають стати важливою частиною системи, яка стимулює розвиток спорту. Чим більше держава витрачає коштів на те, щоб діти мали можливість займатися спортом, а тренери отримували гідну зарплату, тим більше шансів здобути олімпійські медалі", - зазначив глава виконкому "УДАРу".

Політик переконаний, що розвиток масового спорту не тільки збільшить кількість чемпіонів міжнародних змагань, а і сприятиме здоров'ю українців.

"Саме стимулювання масового спорту дасть Україні не лише нових чемпіонів, а й зміцнення загального здоров'я громадян. У Києві завдяки програмі Віталія Кличка спортивні майданчики є в багатьох дворах і парках. Так має бути в усій країні. Треба приділяти увагу забезпеченню шкіл і вишів спортивним спорядженням. На законодавчому рівні потрібні зміни: дати можливість залучати до спорту спонсорів, надаючи їм податкові пільги за підтримку обдарованих дітей. Тоді Україна під час Олімпіади рахуватиме медалі", - підсумував Палатний.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА