Інтерфакс-Україна
12:25 29.07.2021

У Токіо третій день поспіль фіксують рекорд із захворюваності на COVID-19

1 хв читати
У Токіо третій день поспіль фіксують рекорд із захворюваності на COVID-19

У японській столиці, де відбуваються Олімпійські ігри, за добу виявили найвищу з початку пандемії коронавірусу кількість нових випадків COVID-19, повідомляє в четвер телеканал NHK.

За минулих 24 години в Токіо зафіксували 3 865 випадків коронавірусу. Днем раніше цей показник становив 3 177.

Зазначається, що, отже, вже третій день поспіль у столиці Японії фіксують рекорди із захворюваності на коронавірус.

У японській столиці через поширення коронавірусної інфекції діє режим НС, він триватиме до 22 серпня.

За час пандемії в Японії підтвердили понад 890 тис. випадків зараження коронавірусом, майже 15,1 тис. із них мали летальні наслідки.

Олімпіада в Токіо відбувається з 23 липня до 8 серпня. Як повідомлялося, в МОК наголошували, що немає жодних даних, які свідчили б про те, що прибуття до Токіо учасників Ігор у якийсь спосіб сприяло бпоширенню там коронавірусної інфекції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

"Суспільне" буде ексклюзивним транслятором зимової Олімпіади-2026 в Італії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА