16:54 01.08.2021

Андрій Шевченко заявив про завершення контракту з українською збірною

2 хв читати
Андрій Шевченко заявив про завершення контракту з українською збірною

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко заявив про завершення свого контракту з командою.

"Сьогодні добіг кінця мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п’ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол", - написав Шевченко на сторінці у Facebook в неділю.

Він подякував президентові і виконкому УАФ за можливість попрацювати зі збірною України, а також висловив подяку гравцям, всім, хто допомагав команді, і вболівальникам.

Про подальші плани наставник українських футболістів не повідомив.

Шевченко став наставником національної команди в 2016 році, коли його кандидатуру одноголосно підтримав на засіданні виконком Федерації футболу України (ФФУ). Контракт із Шевченком було підписано на два роки з можливістю продовження ще на два.

У липні 2012 року оголосив про завершення кар'єри футболіста. У листопаді того ж року тодішній президент ФФУ Анатолій Коньков запропонував Шевченку стати головним тренером збірної України, але той відмовився.

У березні 2015 року Шевченко отримав тренерську ліцензію найвищої категорії - "PRO" - диплом УЄФА, який дає право працювати головним тренером клубу або збірної. У середині квітня 2015 року з рішенням виконкому ФФУ він став одним із трьох перших заступників голови комітету національних збірних команд ФФУ. 16 лютого 2016 року Шевченко став асистентом головного тренера національної збірної України Михайла Фоменка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА