Інтерфакс-Україна
07:36 02.08.2021

Білоруську легкоатлетку Тимановську охороняють в японському аеропорту - МОК

1 хв читати
Білоруську легкоатлетку Тимановську охороняють в японському аеропорту - МОК

Член олімпійської збірної Республіки Білорусь Христина Тимановська перебуває під охороною токійського аеропорту Ханеда, повідомляє в мікроблозі Твіттер Міжнародний олімпійський комітет (МОК).

"Увечері МОК і оргкомітет поговорили з Тимановською. Вона перебуває з керівництвом аеропорту Ханеда, наразі її супроводжує працівник оргкомітету Олімпійських ігор. Вона сказала нам, що почувається в безпеці. МОК і оргкомітет продовжать переговори з Тимановською, щоб визначити подальші кроки", - повідомили в МОК у неділю.

Раніше повідомлялося, що Національний олімпійський комітет Білорусі опублікував офіційну заяву про припинення участі в Іграх Тимановської.

"Представники білоруської нацкоманди депортують легкоатлетку, їй терміново купили квиток на літак, тепер везуть із речами в аеропорт", - йшлося в повідомленні.

Кілька днів тому Тимановська розкритикувала чиновників за те, що без її відома її вирішили поставити на естафету 4 на 400 метрів. Спортсменка опублікувала пост в Instagram, який згодом видалила.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

Бідний про рішення МОК щодо юнацького спорту: РФ використовує тиск, підкуп та шантаж для потрібних для себе рішень

Закон про європейську модель спорту може сприяти збільшенню до 40% кількості українців, які займаються спортом, - Бідний

Сушкевич про успіхи України на Дефлімпіаді: Ми забезпечили системність в спорті людей з інвалідністю

Сушкевич: точно знаю, що ми гідно виступимо на Паралімпіаді-2026 в Італії

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА