15:24 02.08.2021

Мінспорту та НОК України категорично засуджують дії спортсменів, які порушують антидопінгові правила

1 хв читати
Мінспорту та НОК України категорично засуджують дії спортсменів, які порушують антидопінгові правила

 Міністерство молоді та спорту України та Національний олімпійський комітет України (НОК) категорично засуджують дії спортсменів, які порушують антидопінгові правила.

"Використання заборонених речовин і методів як допінгу є однією з проблем сучасного світового спорту, цей фактор підриває довіру до змагань і чесного суперництва та шкодить здоров'ю спортсменів. Допінг у спорті - це обман, який нехтує принципами спортивної доброчесності та справедливої гри", - йдеться в заяві Мінспорту.

Зазначається, що в попередні роки Україна приєдналася до всіх міжнародних документів, спрямованих на боротьбу з допінгом.

"Міністерство молоді та спорту та Національний олімпійський комітет України категорично засуджують дії спортсменів, які порушують антидопінгові правила, принципи чесної гри та морально-етичні норми спорту. Незважаючи на всі отримані регалії та попередні заслуги, атлети з позитивними допінг-пробами мають понести справедливе покарання у вигляді відсторонення від змагань, анулювання результатів їхніх виступів та застосування до них фінансових санкцій, зокрема звільнення від державних стипендій", - йдеться в заяві.

У міністерстві наголошують, що Україна й надалі продовжуватиме політику нульової толерантності до допінгу, захищатиме права чистих спортсменів, і боротиметься з маніпуляціями в спорті, співпрацюватиме на національному та світовому рівні з організаціями, які підтримують принципи чистого спорту.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА