12:50 09.08.2021

Троє олімпійських призерів отримають по квартирі у Львові від місцевої влади - мер

1 хв читати

Троє олімпійських призерів Олімпійських ігор у Токіо - Олена Старікова, Алла Черкасова та Станіслав Горуна - отримають по квартирі у Львові від місцевої влади.

"Троє львів'ян, які здобули медалі на літніх Олімпійських іграх у Токіо, отримають від мерії Львова квартири в подарунок", - ідеться в повідомленні прес-служби львівської міської ради з посиланням на мера Львова Андрія Садового.

За його словами, сьогодні будь-яка олімпійська медаль є критично цінною, адже між золотом, сріблом і бронзою дуже маленька різниця.

Зокрема, квартири від міста отримають троє львівських спортсменів, які вибороли медалі: велогонщиця Олена Старікова, яка здобула "срібло", а також борчиня Алла Черкасова та каратист Станіслав Горуна, котрі отримали по "бронзі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура Іспанії вимагає засудити Рубіалеса до двох із половиною років в'язниці

Визначились усі учасники фінального турніру Євро-2024

Збірна України з футболу вийшла на Євро-2024, перемігши Ісландію з рахунком 2:1

Німеччина запровадить контроль на кордонах під час Євро-2024

Україна звернулася до МОК і Міжнародної тенісної федерації у зв'язку з порушенням рекомендацій щодо нейтралітету спортсменів РФ і Білорусі

Україна перемогла Боснію і Герцеговину в півфіналі плей-офф відбору до Євро-2024

МОК: 12 "нейтральних російських спортсменів" пройшли кваліфікацію на ОІ-2024, максимальна кількість - 55; їхньої участі у відкритті не буде

Відсутність публічної позиції щодо війни в Україні є недостатньою для набуття статусу нейтрального спортсмена громадянами РФ і Білорусі - Мінспорту

Українська національна збірна завоювала рекордні 76 медалей на змаганнях United States Air Force Trials 2024 - Мінветеранів

Зеленський нагородив спортсменів, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце в загальнокомандному заліку на Дефлімпійських іграх