12:57 12.08.2021

Гутцайт заявив про неупередженість свого суддівства на Олімпіаді в Токіо

2 хв читати
Гутцайт заявив про неупередженість свого суддівства на Олімпіаді в Токіо

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заявляє про неупередженість свого суддівства на Олімпійських іграх у Токіо.

"Я вже працюю суддею, це не робота - це моє хобі, 20 років. Це моя четверта Олімпіада, де я перебуваю як суддя", - сказав Гутцайт на прес-конференції в Києві в четвер.

За його словами, до Токіо його запросили бути суддею від Міжнародної федерації фехтування. "Мене обрали судити за золоту нагороду, коли ще було не зрозуміло, хто фехтуватиме за перше місце. Так сталося, що дві спортсменки з ОКР (Олімпійський комітет Росії - ІФ) дійшли до фіналу", - додав він.

Міністр наголосив, що немає такої практики, щоб суддя відмовився від суддівства. "Я там представляв Міжнародну федерацію фехтування. Тому мені було байдуже, чи то ОКР, чи Франція, чи Італія. Я виходив і чесно судив", - сказав Гутцайт.

Гутцайт судив фінальний матч жіночого фехтування на Олімпіаді в Токіо. У жінок в індивідуальній шаблі за золоту медаль у фіналі боролися росіянки Софія Велика і Софія Позднякова, перемогла остання.

Гутцайт брав участь у трьох Олімпіадах - у 1992, 1996 і 2000 роках. У 1992 році, виступаючи в складі Об'єднаної команди, він здобув командне золото.

Як повідомлялося, Україна посіла 44-те місце в медальному заліку Олімпіади в Токіо і стала 16-ю країною в рейтингу за загальною кількістю здобутих медалей: на рахунку 153 українських спортсменів 19 олімпійських медалей: 1 золота, 6 срібних і 12 бронзових.

За загальною кількістю отриманих нагород Україна перевершила результат Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро в 2016 році. Тоді українські спортсмени вибороли 11 олімпійських медалей (2 золоті, 4 срібних і 5 бронзових нагород).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА