11:41 01.09.2021

Паралімпійський комітет України масово атакують у соцмережах громадяни Малайзії через подачу протесту на Паралімпіаді

2 хв читати
Паралімпійський комітет України масово атакують у соцмережах громадяни Малайзії через подачу протесту на Паралімпіаді

Національний комітет спорту інвалідів України заявив про масову атаку в соціальних мережах з боку громадян Малайзії з великою кількістю образ в бік України через подачу протесту на Паралімпійських іграх у Токіо.

"На сторінку Національного паралімпійського комітету України у Tiwtter, Facebook та Instagram, на телеканал Equalympic, також на сторінку Міністерства молоді і спорту України, на українських параатлетів вчинено масову атаку з боку громадян Малайзії з надзвичайно великою кількістю образ в сторону України, українських громадян, національної паралімпійської збірної у зв'язку зі справедливим протестом, який подала Україна на всіх легкоатлетів - штовхальників ядра (F20), які не потрапили вчасно до першого колруму 31 серпня, на змаганнях з легкої атлетики", - йдеться в повідомленні прес-служби комітету.

Зазначено, що згідно з правилами з легкої атлетики, якщо спортсмен спізнюється до першого колруму у встановлений час, його не мають допустити до змагань. Або спортсмен може бути допущений до старту під протестом, але після проведення розслідування технічний делегат приймає рішення - дискваліфікувати спортсмена з його результатом чи зафіксувати результат як офіційний.

"Україна разом із Грецією подала протест відразу на трьох спортсменів з команд Малайзії, Еквадору та Австралії, які не потрапили вчасно в перший колрум, іще перед змаганнями - до початку штовхання ядра. Усі спортсмени, на яких було подано протест, були попереджені, що будуть виступати під протестом. А рішення щодо протесту буде прийнято пізніше. Після закінчення виду програми технічний делегат оприлюднив офіційні результати змагань, де результати опротестованих спортсменів були анульовані. Україна все вчинила за правилами з легкої атлетики", - йдеться в повідомленні.

У Національному комітеті звертаються до IPC із проханням звернути увагу на цей кричущий інцидент та кваліфікувати його як ознаку неспортивної поведінки країни-учасниці Паралімпіади-2020.

Раніше українські легкоатлети Максим Коваль та Олександр Яровий на змаганнях зі штовхання ядра в класі F20 показали другий і третій результат відповідно, однак згодом було ухвалено рішення про дискваліфікацію переможця змагань, представника Малайзії Мухаммада Зіяд Золкефлі. Отже, Коваль і Яровий отримали золоту та срібну медалі відповідно.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА