15:58 23.09.2021

"Це запорука "золота" України на майбутніх олімпіадах" - Палатний пропонує збільшити фінансування спорту до 1% ВВП

2 хв читати
"Це запорука "золота" України на майбутніх олімпіадах" - Палатний пропонує збільшити фінансування спорту до 1% ВВП

Майбутнє "золото" України на олімпіадах залежить від підтримки спорту. На це потрібно передбачити в держбюджеті-2022 не менше 1% ВВП. Про це заявив голова виконкому партії «УДАР Віталія Кличка» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

Він звернув увагу, що у держбюджеті на наступний рік на підтримку молоді та спорту передбачено навіть менше коштів, ніж було виділено в поточному році. І це на фоні не надто гарних результатів, які продемонструвала Україна на Олімпіаді-2020.

«Вважаю, що на підтримку молоді та розвиток спорту потрібно передбачати не менше 1% ВВП. Адже від молоді залежить майбутнє сильної України. А розвиток масового спорту - це запорука «золота» України на майбутніх Олімпіадах. І це надважливе питання не можна відкладати на потім. Щоб отримати результати завтра, підтримка має бути надана сьогодні, тут і зараз», - заявив Палатний.

Голова виконкому партії «УДАР Віталія Кличка» також вважає неприйнятним підвищувати фінансування спорту за рахунок збільшення фіскального тиску на малий та середній бізнес, а також всіх українців.  

«Уряд «на папері» готовий виділити на розвиток спорту ще додаткових 4 млрд грн, окремо від бюджету. Але лише за умови, що буде проголосований скандальний законопроект №5600, який називають зашморгом на шиї малого та середнього підприємництва та всіх українців. Виглядає так, що гроші на спорт мають забрати з кишень простих громадян. Це  є неприйнятним», - підкреслив Палатний.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА