17:47 28.09.2021

До кінця наступного року в різних містах України планується відкрити близько 10 тис. спортивних майданчиків

1 хв читати
До кінця наступного року в різних містах України планується відкрити близько 10 тис. спортивних майданчиків

Реалізація проекту "Активні парки - локації здорової України", що передбачає встановлення спортивних майданчиків у дворах, проводиться в рамках програми президента України Володимира Зеленського "Здорова Україна", повідомляється на сайті глави держави у вівторок.

Зокрема, проект передбачає створення в українських містах локацій "активний парк" і "спортивний майданчик". Близько 100 "активних парків" уже відкрито в різних куточках України, а до кінця року з'явиться ще близько 600 активних локацій.

"Кожен "активний парк" оснащений QR-кодами, завдяки яким відвідувач має змогу провести тренування будь-якої складності, обравши власного тренера серед зірок естради, кінематографу, професійних спортсменів, або провести тренування з президентом України. Також у межах проекту розпочинається встановлення спортивних майданчиків, які будуть фактично в кожному дворі, – передбачається будівництво 10 тис. таких об’єктів до кінця 2022 року", - йдеться в повідомленні.

"Ця програма президента орієнтована на всі вікові категорії та групи населення. Ми хочемо, щоб якомога більше наших громадян були залучені до регулярних занять спортом. Щоб зміцнювалося здоров’я українців та знижувалися показники захворювань, що виникають через недостатню фізичну активність. Щоб покращувалися якість і тривалість життя наших людей", - зазначив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА