Інтерфакс-Україна
12:40 16.01.2022

Українському футболісту Шевченку пропонують очолити польську збірну

1 хв читати
Українському футболісту Шевченку пропонують очолити польську збірну

Український футболіст і тренер Андрій Шевченко може найближчим часом очолити збірну Польщі, сторони вже почали переговори.

"Польський футбольний союз зацікавився Андрієм Шевченком як новим тренером національної збірної. Тривають переговори", - написав спортивний журналіст Ніколо Скіру в Twitter.

Раніше італійський футбольний клуб "Дженоа" повідомив про відставку екстренера збірної України з футболу Андрія Шевченка (контракт було підписано в листопаді 2021 року).

Після цього президент України Володимир Зеленський запросив Шевченка працювати в Україні.

ОСТАННЄ

Антидопінгова асоціація тимчасово відсторонила легкоатлетку Бех-Романчук через підозру в допінгу

Збірна України з волейболу розпочала підготовку до міжнародного сезону

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА