Інтерфакс-Україна
22:56 27.02.2022

ФІДЕ заборонила офіційні змагання в РФ та Білорусі

1 хв читати
ФІДЕ заборонила офіційні змагання в РФ та Білорусі

Національні прапори та гімни Росії та Білорусі не повинні бути задіяні на міжнародних змаганнях із шахів, йдеться в заяві Міжнародної федерації шахістів (ФІДЕ).

"На заклик МОК Рада ФІДЕ приймає рішення про те, що на всіх міжнародних шахових змаганнях із рейтингом ФІДЕ не повинні вивішуватися національні прапори Росії та Білорусі або звучати гімни. Натомість має використовуватися прапор національної шахової федерації або офіційний символ/логотип", - йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті організації.

"Спрощена процедура виступу під прапором ФІДЕ застосовуватиметься там, де це вкрай важливо для гравців або будь-яких інших шахових чиновників у поточній геополітичній ситуації", - зазначено в тексті звернення.

"Офіційні шахові змагання та заходи ФІДЕ в Росії та Білорусі не проводитимуть", - йдеться в повідомленні.

Крім того, федерація розриває спонсорські угоди з державними компаніями РФ та Білорусі.

"Щоб захистити ФІДЕ від репутаційних, фінансових та будь-яких інших можливих ризиків, ФІДЕ розриває всі чинні спонсорські угоди з будь-якими білоруськими та російськими санкційними та/або контрольованими державою компаніями і не укладатиме нових спонсорських угод з будь-якими такими компаніями", - йдеться в заяві.

Раніше МОК закликав міжнародні спортивні федерації скасувати міжнародні змагання в Росії та Білорусі, а також заборонити гімни та прапори цих країн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Роналду став першим футболістом-мільярдером зі статком $1,4 млрд

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських "нейтральних" атлетів від участі у ЧС з веслувального слалому

Україна закликає відсторонити російських і білоруських "нейтральних" важкоатлетів від участі у ЧС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА