Інтерфакс-Україна
07:56 10.04.2022

На благодійному матчі "Шахтар" - "Олімпіакос" виклали 176 іграшок на згадку про загиблих дітей

1 хв читати
На благодійному матчі "Шахтар" - "Олімпіакос" виклали 176 іграшок на згадку про загиблих дітей

Під час благодійного матчу між донецьким "Шахтарем" та грецьким "Олімпіакосом" було викладено 176 іграшок на трибунах на згадку про загиблих дітей в Україні. Також футболісти "Шахтаря" грали із назвами 10 українських міст-героїв, повідомляє футбольний клуб "Шахтар".

"Футболісти обох команд вийшли на матч із написами STOP WAR, при цьому гравці "Шахтаря" тримали в руках прапори України, а на футболках "гірників" замість прізвищ були написані назви постраждалих від бойових дій українських міст-героїв. Поєдинок розпочався хвилиною мовчання на згадку "про жертв війни в Україні", - йдеться у повідомленні.

9 квітня на стадіоні в Піреї Греції відбувся перший матч ФК "Шахтар" у рамках благодійного туру Shakhtar Global Tour for Peace із грецькою командою "Олімпіакос". Шахтар поступився у грі 0:1.

"Усі кошти від реалізації квитків та реклами будуть передані захисникам України, волонтерським організаціям, медикам, а також спрямовані на допомогу українським дітям, які постраждали від війни", - наголошують у клубі.

14 квітня "Шахтар" у рамках Shakhtar Global Tour for Peace проведе благодійний матч із "Лехією" (Гданськ).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартував прийом заявок на виплату 1,5 тис. грн на ветеранський спорт у І кв. 2026р.

Перші спортивні студентські ліги "Пліч-о-пліч" стартують в Україні з січня

Усик очолив оновлений рейтинг боксерів за версією The Ring

Кабмін врегулював мінімальну кількість посад тренерів-викладачів залежно від місця розташування ДЮСШ

Зеленський позбавив низку спортсменів виплати державних стипендій

Бідний погодив повернення спортуніверситетів у сферу відання Мінспорту

Кабмін затвердив соціальну програму розвитку фізкультури і спорту до 2030р.

Бідний обговорив з українськими молодими спортсменами за кордоном питання контрактів і відбору в збірні

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА