10:20 11.05.2022

Україна заблокувала участь представників Росії в Моніторинговій групі Антидопінгової конвенції

2 хв читати
Україна заблокувала участь представників Росії в Моніторинговій групі Антидопінгової конвенції

Україна заблокувала участь представників Росії в Моніторинговій групі Антидопінгової конвенції, повідомляє Міністерство молоді та спорту.

"Під час відкриття 55-го засідання Моніторингової групи Антидопінгової конвенції Ради Європи (Т-DO) у Страсбурзі голова української делегації, заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков висловив протест у зв’язку зі спробою представників країни-агресора взяти участь у засіданні. Всім присутнім, зокрема працівникам Секретаріату РЄ, які намагалися довести обґрунтованість участі російської делегації у засіданні як сторони-підписанта відповідної конвенції, було чітко доведено наявність процедурних порушень у запрошенні та можливості участі представників держави, яку було позбавлено членства в організації за грубе порушення її установчих принципів, і щодо модальностей участі якої в конвенційних органах рішення не ухвалено керівними органами Ради Європи", - йдеться у повідомленні пресслужби Мінспорту.

Зазначається, що позицію делегації України підтримали представники низки європейських країн, зокрема Польщі, Латвії, Естонії та Великої Британії.

За результатами проведених консультацій із делегаціями держав-учасниць Моніторингової групи головуючий запропонував представникам Росії добровільно залишити засідання.

"Через відмову російської сторони пристати на цю пропозицію та у відповідь на принципову незгоду української делегації та більшості національних делегацій продовжувати брати участь у заході за умови участі в ньому представників РФ засідання було достроково припинено до ухвалення керівними органами РЄ відповідних рішень", - ідеться у повідомленні.

У відомстві розповідають, що українська делегація провела низку успішних двосторонніх та багатосторонніх консультацій, які дадуть змогу збільшити фінансову підтримку держав-партнерів національній антидопінговій програмі, зокрема щодо безкоштовного тестування українських спортсменів національними антидопінговими організаціями інших держав відповідно до планів тестування Національного антидопінгового центру України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА